Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Kilka słów o nas

Jesteśmy do Państwa dyspozycji już od 1994 roku ciągle w tej samej siedzibie. Bazujemy na bezpośrednim kontakcie z klientem, a do każdej pracy podchodzimy z pieczołowitością.

Posiadamy odpowiednie przygotowanie fachowe i spore doświadczenie, co zapewnia rzetelne, solidne oraz terminowe wykonanie prac.

Prowadzona działalność drukarska poparta wieloletnim doświadczeniem umożliwia i zapewnia kompleksową obsługę firm oraz klientów indywidualnych - począwszy od projektu po gotowy wyrób.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zależy nam na dokładnym poznaniu potrzeb i oczekiwań nabywców, aby dostosować do nich najlepsze rozwiązania.

Realizujemy zlecenia mało, nisko i średnionakładowe, w każdym formacie.

Posiadamy możliwości wykonania szerokiej gamy usług np.: druk wielkoformatowy UV, druk offsetowy, druk cyfrowy, sitodruk, tampondruk.

Wszystkie wyroby wykonujemy z materiałów najwyższej jakości. Dysponujemy szeroką gamą papierów i kartonów (offsetowych, ozdobnych, powlekanych-kredowych, samoprzylepnych, samokopiujących) oraz materiałów z tworzyw sztucznych o różnych grubościach, kolorach, wzorach i fakturach powierzchni. Naszymi klientami są klienci z Polski i z kilku krajów europejskich oraz Kanady.

Dbając o konkurencyjność naszych cen na rynku poligraficznym nie stosujemy stałego cennika na nasze usługi lecz przygotowujemy indywidualne kalkulacje dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Jesteśmy przygotowani na realizację każdego zadania począwszy od projektu po druk.

Zapraszamy Państwa do współpracy oraz do zapoznania się z naszą Ofertą

Nasze Realizacje